משאבה לדלת זכוכית – מה זה ולשם מה אנחנו צריכים אותה

בלא מעט מבנים, מגורים, מסחריים, ציבוריים ואחרים, אנחנו יכולים למצוא דלתות זכוכית אשר מותקנות באזורים שונים שלהם. כך למשל אנחנו יכולים למצוא דלתות זכוכית אשר מותקנות בכניסה למבנה וחוצצות בין המרחב הציבורי לבניין, כמו כן אנחנו יכולים למצוא דלתות זכוכית בכניסה של כל קומה וקומה, בכניסה לנכסים עצמם וכמובן בתוך הנכסים כדלתות פנימיות.

דלת זכוכית נחשבת לדלת מאוד פופולארית, הן בגלל שהיא יוקרתית, ייחודית ומעוצבת בצורה מאוד יפה ומרשימה. דלתות זכוכית גם יכולות להתאים להרבה מאוד מבנים והרבה מאוד חלקים של מבנים בצורות שונות. למשל, בכל מה שקשור לדלת כניסה, אזי שדלת זכוכית הרבה פעמים יותר מתאימה מדלתות אחרות.

אחד הרכיבים החשובים ביותר בדלת זכוכית היא משאבה. מדובר על מרכיב שלא הרבה אנשים מכירים, בוודאי מי שאיננו מתעסק ומתמחה בתחום של דלתות בכלל ודלתות זכוכית בפרט, אך מדובר באחד הרכיבים החשובים ביותר עבור דלתות מסוג זה. השימוש במשאבות הוא מאוד ספציפי ונועד לצרכים מסוימים.

מה זו משאבה לדלת זכוכית ולשם מה אנחנו משתמשים בה?

משאבה לדלת זכוכית היא רכיב שנועד למנוע מצב שהדלת תיסגר מהר וחזק מדי, מה שיכול להיות מאוד לא בטיחותי, הן כלפי המשתמשים בדלת והן בכל מה שקשור לתחזוקה של הדלת.

במצב רגיל, כשיש משאבה, אז היא מונעת מצב בו הדלת יכולה להיטרק בחוזקה. מצב זה יכול להיות מסוכן מעצם העובדה שמדובר בדלת זכוכית ולא בדלת עץ או דלת אחרת. דלת זכוכית שנטרקת חזק ומהר, עלולה להתנפץ. מעבר לכך, דלת זכוכית שלא שומרים עליה בצורה נכונה, עלולה להינזק, ועלויות הטיפול וכן משך זמן הטיפול בה, עלולים להיות יקרים וממושכים.

כיצד בוחרים משאבה לדלת זכוכית?

בשביל לבחור משאבה לדלת זכוכית, יש לפנות תחילה לבעל מקצוע, מנעולן או גורם אחר שמתמחה בכך. הוא ידע לאבחן את הדלת שלנו ולהחליט איזו משאבה יכולה לשרת אותנו על הצד הטוב ביותר. הוא יעשה זאת על פי סוג ואופי הדלת, וכן על פי סגנון הפתיחה והסגירה שלה. יש הבדל בין משאבות לדלת זכוכית מסוג כזה או מסוג אחר, ולכן חשוב שיהיה איש מקצוע שיכול להבחין בין הדלתות השונות ולספק את הרכיבים המתאימים.

צריך לציין, משאבה לדלת זכוכית יכולה להינזק מסיבות שונות ומגוונות. בראש ובראשונה בגלל בלאי ושחיקה שנוצרים עם הזמן, אך בהחלט ייתכן שגם מסיבות אחרות. בין היתר, מאוד ייתכן שניסיון פריצה למבנה עם דלת זכוכית ייעשה דרך פגיעה במשאבה.

לסיכום, אם יש לנו דלת זכוכית, יהיה נכון להיעזר באיש מקצוע שידע להשתמש בכלים ובניסיון שעומדים לרשותו, בשביל שיהיה נכון להחליף את המשאבה באופן כזה שישרת אותנו ונוכל לחזור ולהשתמש בדלת בצורה סדירה.

 

 

אז מה היה לנו בכתבה:

"הבונים"

"הבונים" הינה חברה לבנייה קלה הפועלת כבר למעלה מ-12 שנה בתחום והובילה כבר אלפי פרויקטים מוצלחים.

הצוות שלנו מונה את המהנדסים הטובים בתחום , הפועלים החרוצים ביותר שיש להשיג בשוק ובעיקר איכות עבודה ללא פשרות.

שנכנסו לתחום הזה מטרתנו הייתה להוזיל את כל ענף הבנייה בישראל , באמצעות בנייה קלה ניתן להוזיל כמעט כל פרויקט בעקבות חסכון ענק בעלויות ובזמן המחירים לצרכן יורדים באופן אוטומטי ואיכות המוצר אינה נפגעת ואפילו משתפרת.

אנו שמחים לשרת אתכם בנאמנות כבר 12+ שנים ומקווים להמשיך ולשנות את תחום הבנייה בישראל כך שיהיה נגיש לכולם.

שיטת בנייה חדשנית ! חסכון ענק בעלויות !

חלון
מתי הגיע הזמן להחליף את החלונות בביתך?

חלונות ממלאים תפקיד מכריע ביעילות האנרגטית של הבית שלך ובאסתטיקה הכללית. אם אתה מבחין בטיוטות, עיבוי בין השמשות או קושי בפתיחה ובסגירה של החלונות שלך, ייתכן שהגיע הזמן להחלפה.

WORK SITE
כל מה שצריך לדעת על פיגום תקן אירופאי: המדריך לתהליך הבנייה

פיגומים בתקן אירופאי ממלא תפקיד מכריע בענף הבנייה, ומספק פלטפורמה בטוחה ויציבה לעובדים לבצע את משימותיהם בגבהים שונים. סוג זה של פיגומים מיועד לעמוד בתקני בטיחות ואיכות ספציפיים שנקבעו על ידי האיחוד האירופי, מה שמבטיח שפרויקטי בנייה מבוצעים ביעילות ובבטחה.

PLUMBERS
שירותי אינסטלטור 24/7: תיקון דחוף של נזילות

צנרת דולפת עלולה לגרום לנזק רב לרכוש שלך אם לא מטפלים בה באופן מיידי. שימו לב לסימנים כמו כתמי רטיבות על קירות או תקרות, חשבונות מים גבוהים בצורה יוצאת דופן או רעש של מים זורמים כאשר אין ברזים פתוחים. אם אתה מבחין באחד מהסימנים הללו, חשוב לפנות מיד לאינסטלטור.