זכוכית סבתא – איך היא יכולה לשפר את המראה של הבית?

כשאנחנו ניגשים לתכנן עיצוב של מבנה מגורים חדש או מבנה מגורים שעובר שיפוץ אחרי הרבה מאוד שנים, באופן טבעי אחד הדברים הראשונים שנרצה לעשות זה לחפש אמצעים ופריטים שיכולים לשרת אותנו בשביל לייצר עיצוב נעים ומיוחד במקום, עיצוב ייחודי ויוצא דופן.

בין היתר, אנחנו נחפש דרכים כיצד להשתמש בפריטים ואמצעים שיכולים להשתלב במבנה באופן ספציפי, וכן כאלה שאנחנו יכולים לשלב אותם במרכיבים שונים, למשל, דלתות, חלונות, ריהוט או פריטים אחרים.

דוגמא טובה לכך היא זכוכית סבתא. מדובר על פריט מאוד פופולארי לשימוש אשר יכול להשתלב באופנים שונים במבנה, הן במרכיבים ופריטים שאנחנו נצטרך להתקין בכל מקום, כחלק בלתי נפרד של המבנה, והן באופן ספציפי אם נרצה לעשות שימוש מסוים בזכוכית. מדובר על פריט עיצובי מאוד ייחודי ומרשים, שמשפר באופן ניכר את סגנון העיצוב ויכול להוסיף לו לא מעט.

לפני שאנחנו נסביר כיצד זכוכית סבתא יכולה לשפר את המראה של הבית וכיצד אנחנו יכולים לשלב אותה בצורות שונות, נסביר בקצרה מה זו בכלל זכוכית סבתא ומדוע משתלם להשתמש בה, לא רק בהקשר של עיצוב הבית.

 

מה זו זכוכית סבתא ומה היתרונות שלה?

זכוכית סבתא היא זכוכית מעוצבת אשר מגיעה בשלל דוגמאות שונות. היא לא זכוכית ישרה, חלקה, כפי שאנחנו מכירים מחלונות, דלתות או פריטים אחרים, אלא זכוכית מחוספסת עם עיצובים וסימנים שונים, אשר מונעים השתקפות של מה שקורה מעבר לזכוכית. למשל, אם נתקין אותה בדלת כניסה או בדלת פנימית, אזי מי שעומד מחוץ לדלת לא יוכל לראות דרך הזכוכית מה מתרחש בתוך המבנה או החדר. הוא כן יוכל ליהנות מהעיצוב הייחודי שלה.

מלבד היתרון שהזכוכית מונעת אפשרות לראות מה מתרחש בתוך החלל או המבנה, הרי שיש לה עוד מספר יתרונות מובהקים. לדוגמא, היא נחשבת לזכוכית מאוד חזקה, ולכן קשה מאוד לשבור אותה. עם זאת, במידה והיא נשברת, יש לקחת בחשבון שצריך להסיר את כל הזכוכית ולהרכיב מחדש. דבר שמחייב עיצוב וייצור מחודש.

עוד יתרון של זכוכית סבתא, הרבה פעמים היא מונעת חדירה של קרני שמש אל תוך המבנה ומאפשרת לנו להתנהל בצורה הרבה יותר נעימה ויעילה. להבדיל מזכוכית רגילה שלא תמיד מונעת מצב שכזה.

 

איך אפשר להשתמש בזכוכית סבתא?

כאמור, אנחנו יכולים להשתמש בזכוכית סבתא הן על ידי כך שאנחנו נשלב אותה במבנה בפריטים שונים, החל מדלתות וחלונות וכלה במטבחים, רהיטים או פריטים אחרים, וכן על ידי כך שאנחנו נשתמש בה באופן ספציפי, למשל, חיפוי קירות או על מנת לעצב את המבנה באופן ייחודי.

חשוב לבחור נכון את אנשי המקצוע שיעזרו לנו בכך, וכן חשוב מאוד שאנחנו נדע איך לבצע את השילובים השונים בצורה אופטימאלית.

אז מה היה לנו בכתבה:

"הבונים"

"הבונים" הינה חברה לבנייה קלה הפועלת כבר למעלה מ-12 שנה בתחום והובילה כבר אלפי פרויקטים מוצלחים.

הצוות שלנו מונה את המהנדסים הטובים בתחום , הפועלים החרוצים ביותר שיש להשיג בשוק ובעיקר איכות עבודה ללא פשרות.

שנכנסו לתחום הזה מטרתנו הייתה להוזיל את כל ענף הבנייה בישראל , באמצעות בנייה קלה ניתן להוזיל כמעט כל פרויקט בעקבות חסכון ענק בעלויות ובזמן המחירים לצרכן יורדים באופן אוטומטי ואיכות המוצר אינה נפגעת ואפילו משתפרת.

אנו שמחים לשרת אתכם בנאמנות כבר 12+ שנים ומקווים להמשיך ולשנות את תחום הבנייה בישראל כך שיהיה נגיש לכולם.

שיטת בנייה חדשנית ! חסכון ענק בעלויות !

חלון
מתי הגיע הזמן להחליף את החלונות בביתך?

חלונות ממלאים תפקיד מכריע ביעילות האנרגטית של הבית שלך ובאסתטיקה הכללית. אם אתה מבחין בטיוטות, עיבוי בין השמשות או קושי בפתיחה ובסגירה של החלונות שלך, ייתכן שהגיע הזמן להחלפה.

WORK SITE
כל מה שצריך לדעת על פיגום תקן אירופאי: המדריך לתהליך הבנייה

פיגומים בתקן אירופאי ממלא תפקיד מכריע בענף הבנייה, ומספק פלטפורמה בטוחה ויציבה לעובדים לבצע את משימותיהם בגבהים שונים. סוג זה של פיגומים מיועד לעמוד בתקני בטיחות ואיכות ספציפיים שנקבעו על ידי האיחוד האירופי, מה שמבטיח שפרויקטי בנייה מבוצעים ביעילות ובבטחה.

PLUMBERS
שירותי אינסטלטור 24/7: תיקון דחוף של נזילות

צנרת דולפת עלולה לגרום לנזק רב לרכוש שלך אם לא מטפלים בה באופן מיידי. שימו לב לסימנים כמו כתמי רטיבות על קירות או תקרות, חשבונות מים גבוהים בצורה יוצאת דופן או רעש של מים זורמים כאשר אין ברזים פתוחים. אם אתה מבחין באחד מהסימנים הללו, חשוב לפנות מיד לאינסטלטור.