הטרנד של החלקת בטון – עכשיו בתוך הבית!

בטון מלוטש  לבית הוא אחד מגימורי הרצפה המרשימים, הוורסטיליים והיוקרתיים ביותר עבור לכל וילה ודירת קרקע, שמזמן הפך להיות פופולרי הן במתחמים מסחריים והן במתחמי מגורי יוקרה ומשרדים. מה עושה את הבטון המוחלק לטרנד שממזמן הפך להיות דבר קבוע בבתים של אנשים המבינים בעיצוב? בזכות מאפייני התחזוקה הפשוטים והעמידות שלהם למשך שנים, בזכות אפשרויות העיצוב והגימור השופע, בשל הברק והזוהר הנוצץ שמקנה למבנה תחושת יוקרה – כל אלה ועוד עושים את הבטון המוחלק למשהו שאי אפשר בלעדיו.

רוצים להתקין בטון מוחלק בתוך הבית? אולי לעשות מיקרוטופינג לרצפה? הזמינו דרך ישר בטון – המומחים בהחלקות בטון לבית ולסביבה התעשייתית!

להלן במאמר זה נדון בכמה תכונות המקנות לבטון המוחלק את כל היתרונות לעיצוב פנים ביתי.

 

קל מאוד לתחזוקה!

במידה ונמאס לכם לנקות אחר כל לכלוך והצטברות של אבק במרצפות אבן או בטון רגיל, הגיע הזמן להסיר מעצמכם את הטרחה באמצעות החלקת בטון. יותר לא תצטרכו לעבוד קשה לצורך תחזוקה וניקיון! אם אתם מעוניינים במערכת ריצוף קלה ופשוטה לתחזוקה ולניקוי, רצפות בטון מלוטש זה הפתרון. בניגוד לאבני ריצוף פנים ביתי אחרים, בטון מלוטש חלק וקל לניגוב והסרת לכלוך ואבק. כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להעביר טאטוא או סחבה לחה וישר הלכלוך מנוגב.

יש לציין כי חשוב להשתמש אך ורק בחומרי ניקוי מותאמים לרצפות בטון מוחלק בתוך הבית, היינו כאלה שהם ניטרליים לרמת חומציות pH, כיוון שתכשירים בעלי חומציות או אלקליים עלולים לפגוע בציפוי הבטון הזכוכיתי. ניקוי שגרתי ובסיסי ללא חומרי חיטוי או סיבון מאסיביים זה הרבה מאוד פעמים כל מה שאתם צריכים על מנת לשמור על ניקיון מלא ושופע ברק כמו חדש.

 

משתלם בהרבה יותר ממה שאתם חושבים

למרות הנראות היוקרתית שמקנה לבטון מלוטש אווירה אקסקלוסיבית השמורה לדירות פאר ואחוזות, יש גם את המרכיב הכספי שיכול להפתיע אתכם. ריצוף בטון מוחלק בתוך הבית אינו יקר אם מסתכלים על הסך הכללי ולטווח רחוק. הוא הרבה יותר משתלם מרצפות אחרות שלכאורה נראות פשוטות וזולות יותר. חשוב לזכור כי בטון מלוטש מחזיק מעמד וכמעט שאינו נסדק, נשבר ונשרט, הוא לא דורש תחזוקה ותחלופה והוא פשוט וקל לניקיון. מומלץ לבדוק אם לוח הבטון הקיים כבר בביתכם מותאם לליטוש והחלקה.

 

שומר על טמפרטורה בית נוחה ונעימה – גם בחורף!

לבטון יש סטיגמה של חומר אפור וקר, ולכאורה לא מותאם לבתים בזמן החורף. אך בכל הנוגע לבטון שעבר החלקה וליטוש, ההיפך הגמור הוא הנכון – בטון מלוטש הוא חומר "מסה תרמית", היינו תרכובת כזו שכאשר היא נחשפת לאור השמש במהלך היום, קרני האור והחום נספגים בלוח ומשתחררים לאחר מכן במהלך הלילה. הליך זה קורה בשל התכונה המיוחדת של בטון מלוטש, הנקראת "חומר מסה תרמית" שפועל על פי מחזור זמן של 12 שעות. כך הבית שלכם נשמר חמים ונעים גם בלילה, בזכות החום אליו נחשף המצע ביום!

רוצים לזכות בכל היתרונות של חוזק, עוצמה, יוקרה ויופי? זה הזמן לבצע החלקת בטון איכותית, חזקה ואופנתית שתהפוך את הבית שלכם למקום הכי מפואר שרק אפשר, דרך ישר בטון – האלופים בכל הנוגע לעבודות בטון, החלקות, מיקרוטופינג ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:

"הבונים"

"הבונים" הינה חברה לבנייה קלה הפועלת כבר למעלה מ-12 שנה בתחום והובילה כבר אלפי פרויקטים מוצלחים.

הצוות שלנו מונה את המהנדסים הטובים בתחום , הפועלים החרוצים ביותר שיש להשיג בשוק ובעיקר איכות עבודה ללא פשרות.

שנכנסו לתחום הזה מטרתנו הייתה להוזיל את כל ענף הבנייה בישראל , באמצעות בנייה קלה ניתן להוזיל כמעט כל פרויקט בעקבות חסכון ענק בעלויות ובזמן המחירים לצרכן יורדים באופן אוטומטי ואיכות המוצר אינה נפגעת ואפילו משתפרת.

אנו שמחים לשרת אתכם בנאמנות כבר 12+ שנים ומקווים להמשיך ולשנות את תחום הבנייה בישראל כך שיהיה נגיש לכולם.

שיטת בנייה חדשנית ! חסכון ענק בעלויות !

תנועה רכב
הסדרי תנועה – המפתח לזרימה בטוחה ויעילה בכבישים

הסדר התנועתי הנו תופעה מרתקת שמתרחשת בחיינו כל הזמן. למרות שאנחנו לא תמיד מתחילים לתת לה חשיבות, היא נוגעת לכל אספקט של חיינו. זהו המנגנון שאנחנו משתמשים בו כדי לנהל את התנועות שלנו בצורה מאורגנת וממוקדת.

פרגולה
תהליך ההתקנה של פרגולה: מדריך מקיף

התקנת פרגולה אינה רק הוספת מבנה חיצוני יפה לנכס שלכם. חשוב גם להבטיח שההתקנה מתבצעת בצורה נכונה כדי להבטיח את אורך החיים והפונקציונליות שלה. התקנה נכונה תמנע בעיות כמו הישענות, צניחה או קריסה לאורך זמן.

חלון
מתי הגיע הזמן להחליף את החלונות בביתך?

חלונות ממלאים תפקיד מכריע ביעילות האנרגטית של הבית שלך ובאסתטיקה הכללית. אם אתה מבחין בטיוטות, עיבוי בין השמשות או קושי בפתיחה ובסגירה של החלונות שלך, ייתכן שהגיע הזמן להחלפה.