איך לבחור קולט?

ישנם גורמים רבים שאתה צריך לקחת בחשבון לפני רכישת מסיר לחות. הראשון הוא גודל החדר שבו ישמש מסיר הלחות. אתה צריך לוודא שהוא גדול מספיק כדי לכסות את האזור שבו הלחות היא בעיה. גורם נוסף שעליך לשקול הוא האם אתה רוצה מסיר לחות נייד או עצמאי או לא. נייד ניתן לשאת בקלות מחדר לחדר והוא יכול לשמש גם באזורים קטנים יותר, בעוד יחידה עצמאית צריכה להיות מותקנת באופן קבוע במקום אחד.

בחירת מסיר הלחות המתאים לבית שלך היא משימה קשה

איך לבחור קולט\סופח\מייבש לחות ביתי? ישנם כל כך הרבה דגמים שונים שיכול להיות קשה להחליט איזה מהם יתאים לצרכים שלך. יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני ביצוע רכישה. הדבר הראשון הוא איזה גודל שטח אתה צריך לכסות, ובאיזו תדירות אתה צריך לרוקן את מיכל המים. אם יש לך שטח קטן יותר, אז מכונה בקיבולת נמוכה יותר עשויה להספיק לצרכים שלך. בחירת מסיר לחות ביתי נכון היא משימה לא פשוטה. ישנם סוגים רבים ושונים של מוצרים בשוק וזה יכול להיות מכריע למצוא אחד שמתאים לצרכים שלך. ישנם שני סוגים עיקריים של מסיר לחות ביתי: חומר יובש וקירור. מייבשי לחות מייבשים פועלים על ידי הכנסת אוויר, מעבירים אותו דרך חומר יובש שסופג לחות, ואז משחררים את האוויר היבש בחזרה לביתך. יחידות המבוססות על קירור משתמשות במדחס כדי להסיר לחות מהאוויר, אשר לאחר מכן מתקרר לפני שהוא משוחרר חזרה לביתך. הדרך הטובה ביותר להחליט איזה סוג של יחידה הכי מתאים לך היא להבין באיזה סוג של סביבה תשתמש בה, באיזו תדירות אתה צריך לרוקן את מיכל המים וכמה מקום פנוי יש לך לאחסון. בחירת מסיר לחות יכולה להיות מסובכת, במיוחד אם אינך יודע מה אתה מחפש. מאמר זה יעזור לך להתחיל.

צריך לדעת איזה סוג של מסיר לחות יעבוד טוב באזור שלך

ישנם שני סוגים של מסיר לחות: מייבש וקירור. מייבשי לחות מייבשים עובדים טוב יותר באזורים יבשים ואילו קירור פועלים טוב יותר באזורים לחים או כאלה עם רמות לחות גבוהות. בחירת מסיר הלחות המתאים לבית שלך יכולה להיות משימה לא פשוטה. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון כמו גודל הבית שלך, הלחות באזור שלך ואיזה תכונות אתה רוצה. ישנם שני סוגים עיקריים של מסיר לחות: כל הבית ונייד. מסיר לחות לכל הבית יקרים יותר אך יש להם קיבולת גבוהה יותר מאלה ניידים כך שהם עשויים להיות טובים יותר עבור בתים גדולים יותר עם רמות לחות גבוהות יותר. מסיר לחות ניידים זולים יותר וקלים יותר להתקנה, אך ייתכן שהם לא יפעלו באותה מידה בחללים גדולים עם רמות לחות גבוהות מכיוון שאין להם קיבולת גדולה מספיק. כדאי גם לחשוב אם אתם רוצים דגם מעבה או מייבש. דגמי מעבים דורשים ניקוז מים בעוד שדגמי חומרי ייבוש צריכים להתרוקן באופן ידני או דרך חיבור צינור. רוב מייבשי הלחות הביתיים המודרניים מגיעים עם humidistat המאפשר להם לווסת את פעולתם באופן אוטומטי וללא כל קלט מהמשתמש. זה אומר שאם הבית שלך התחמם למשל, אז מסיר הלחות שלך יידלק אוטומטית ויתחיל לעבוד עד שלא תהיה יותר לחות באוויר.

אז מה היה לנו בכתבה:

"הבונים"

"הבונים" הינה חברה לבנייה קלה הפועלת כבר למעלה מ-12 שנה בתחום והובילה כבר אלפי פרויקטים מוצלחים.

הצוות שלנו מונה את המהנדסים הטובים בתחום , הפועלים החרוצים ביותר שיש להשיג בשוק ובעיקר איכות עבודה ללא פשרות.

שנכנסו לתחום הזה מטרתנו הייתה להוזיל את כל ענף הבנייה בישראל , באמצעות בנייה קלה ניתן להוזיל כמעט כל פרויקט בעקבות חסכון ענק בעלויות ובזמן המחירים לצרכן יורדים באופן אוטומטי ואיכות המוצר אינה נפגעת ואפילו משתפרת.

אנו שמחים לשרת אתכם בנאמנות כבר 12+ שנים ומקווים להמשיך ולשנות את תחום הבנייה בישראל כך שיהיה נגיש לכולם.

שיטת בנייה חדשנית ! חסכון ענק בעלויות !

חלון
מתי הגיע הזמן להחליף את החלונות בביתך?

חלונות ממלאים תפקיד מכריע ביעילות האנרגטית של הבית שלך ובאסתטיקה הכללית. אם אתה מבחין בטיוטות, עיבוי בין השמשות או קושי בפתיחה ובסגירה של החלונות שלך, ייתכן שהגיע הזמן להחלפה.

WORK SITE
כל מה שצריך לדעת על פיגום תקן אירופאי: המדריך לתהליך הבנייה

פיגומים בתקן אירופאי ממלא תפקיד מכריע בענף הבנייה, ומספק פלטפורמה בטוחה ויציבה לעובדים לבצע את משימותיהם בגבהים שונים. סוג זה של פיגומים מיועד לעמוד בתקני בטיחות ואיכות ספציפיים שנקבעו על ידי האיחוד האירופי, מה שמבטיח שפרויקטי בנייה מבוצעים ביעילות ובבטחה.

PLUMBERS
שירותי אינסטלטור 24/7: תיקון דחוף של נזילות

צנרת דולפת עלולה לגרום לנזק רב לרכוש שלך אם לא מטפלים בה באופן מיידי. שימו לב לסימנים כמו כתמי רטיבות על קירות או תקרות, חשבונות מים גבוהים בצורה יוצאת דופן או רעש של מים זורמים כאשר אין ברזים פתוחים. אם אתה מבחין באחד מהסימנים הללו, חשוב לפנות מיד לאינסטלטור.